Informacija

Informuojame, kad mobilioje puslapio versijoje gali veikti ne visos funkcijos. Atsiprašome už nepatogumus.

Apie įmonę

Responsive CSS Tabs

Kokybiškai, profesionaliai ir ekonomiškai naudingai eksploatuoti ir modernizuoti visų bendro Šiaulių miesto gyventojų turtą -­ gatvių apšvietimo tinklą ir eismo valdymo priemones, kuo geriau tenkinant viešuosius miesto interesus: didinant kelių eismo saugumą ir gerinant gyvenamąją aplinką.

Tapti modernia, gerai organizuota, kompetentinga ir konkurencinga įmone, rinkos lydere, ne tik sėkmingai eksploatuojančia gatvių apšvietimo ir eismo valdymo tinklus, bei ir diegiančia kitas, modernias, elektros energiją taupančias technologijas, įmone, atliekančia konkurencingas paslaugas Šiaulių miesto bei aplinkinių rajonų, kitų miestų gyventojams.

Atsakomybė:

garbingas ir sąžiningas elgesys su visais klientais, pirmiausiai, su Šiaulių miesto savivaldybe, kaip įmonės savininku ir pagrindiniu užsakovu.

Pagarba žmogui:

pripažinimas, kad darbuotojai yra sėkmingos veiklos pamatas, įmonės ilgamečių tradicijų ir kultūros puoselėjimas, šiltų ir pagarbių santykių su aplinkiniais kūrimas.

Inovatyvumas:

nuolatinis noras tobulėti ir keistis, nuolatinė naujų, tobulesnių darbo priemonių ir metodų paieška, supratimas, kad inovacijos yra išlikimo ir konkurencinio pranašumo pagrindas.

Iniciatyvumas:

iniciatyvūs darbuotojai - jėga, kuri tobulina įmonės veiklą, iniciatyvūs vadovai - jėga, kuri skatina įmonės plėtrą.

Profesionalumas:

siekis tobulėti skatina užsakovų ir rangovų pagarbą, didina ekonominę naudą, tuo pačiu kelia darbuotojų moralinį pasitenkinimą.

PASLAUGOS

SGA Apšvietimas

Projektuoja, įrengia ir eksploatuoja išorės apšvietimą ir elektros perdavimo linijas. Įmonė turi sukaupusi patirtį ir kvalifikuotus, patyrusius specialistus įvairiems elektros įrenginių montavimo darbams.
SGA šviesoforai

Prižiūri, valdo ir atnaujina šviesoforų postus.
SGA Kelio ženklai

Įrengia, remontuoja kelio ženklus, šviesoforines sankryžas. Įrengti kelio ženklai atitinka Lietuvos standarto LST 1335-1994 reikalavimus. Visi ženklai turi ne mažiau kaip 5 metų garantiją.
SGA Sunkiosios technikos nuoma

Nuomoja techniką įvairiems statybos ir montavimo darbams.

12842

Eksploatuojamų šviestuvų kiekis

48

Eksploatuojamų šviesoforų postų kiekis

7690

Eksploatuojamų kelio ženklų kiekis

126

Eksploatuojamų  apšvietimo automatikos skydų kiekis

NAUJIENOS

Minima pasaulinės neišnešiotų naujagimių diena

Lapkričio 17-ąją minima Pasaulinė neišnešiotų naujagimių - ankstukų diena. Pasaulyje 1 iš 10 kūdikių gimsta anksčiau laiko. Skaityti daugiau...


Eismo saugumo priemonės skatins keisti vairuotojų įpročius

Dabar jau sunku įsivaizduoti, kad prieš 30 - 40 metų, kai buvo sukurta dabartinė Šiaulių miesto susisiekimo infrastruktūra, automobilis buvo greičiau prabangos prekė, o ne susisiekimo priemonė. Skaityti daugiau...


Džiaugiamės galėdami prisidėti prie eismo ir visuomenės saugumo

Eismo ir visuomenės saugumas yra viena iš vietos savivaldos funkcijų sudedamųjų dalių. UAB "Šiaulių gatvių apšvietimas" prisideda prie šių funkcijų įgyvendinimo, užtikrindamas gatvių apšvietimo ir šviesoforų infrastruktūros ir jos valdymo sistemų funkcionavimą ir vystymą. Skaityti daugiau...