Pulsing Button

 Brangieji,

Garbingai prisiminkime šviesiausius Lietuvos istorijos puslapius,
 kultūrą ir lietuvių kalbos unikalumą.
Nepamirškime mūsų Tautos iškovotos laisvės ir nepriklausomybės.
Atminkime, kad tai, kas gyva m
ūsų širdyse, išlieka amžinai!

Nuoširdžiausi sveikinimai šios iškilios ir reikšmingos šventės proga!

                                                                    UAB “Šiaulių gatvių apšvietimas“direktorius Tomas Petreikis

Apie įmonę

Responsive CSS Tabs

Kokybiškai, profesionaliai ir ekonomiškai naudingai eksploatuoti ir modernizuoti visų bendro Šiaulių miesto gyventojų turtą -­ gatvių apšvietimo tinklą ir eismo valdymo priemones, kuo geriau tenkinant viešuosius miesto interesus: didinant kelių eismo saugumą ir gerinant gyvenamąją aplinką.

Tapti modernia, gerai organizuota, kompetentinga ir konkurencinga įmone, rinkos lydere, ne tik sėkmingai eksploatuojančia gatvių apšvietimo ir eismo valdymo tinklus, bei ir diegiančia kitas, modernias, elektros energiją taupančias technologijas, įmone, atliekančia konkurencingas paslaugas Šiaulių miesto bei aplinkinių rajonų, kitų miestų gyventojams.

Atsakomybė:

garbingas ir sąžiningas elgesys su visais klientais, pirmiausiai, su Šiaulių miesto savivaldybe, kaip įmonės savininku ir pagrindiniu užsakovu.

Pagarba žmogui:

pripažinimas, kad darbuotojai yra sėkmingos veiklos pamatas, įmonės ilgamečių tradicijų ir kultūros puoselėjimas, šiltų ir pagarbių santykių su aplinkiniais kūrimas.

Inovatyvumas:

nuolatinis noras tobulėti ir keistis, nuolatinė naujų, tobulesnių darbo priemonių ir metodų paieška, supratimas, kad inovacijos yra išlikimo ir konkurencinio pranašumo pagrindas.

Iniciatyvumas:

iniciatyvūs darbuotojai - jėga, kuri tobulina įmonės veiklą, iniciatyvūs vadovai - jėga, kuri skatina įmonės plėtrą.

Profesionalumas:

siekis tobulėti skatina užsakovų ir rangovų pagarbą, didina ekonominę naudą, tuo pačiu kelia darbuotojų moralinį pasitenkinimą.

PASLAUGOS

SGA Apšvietimas

Projektuoja, įrengia ir eksploatuoja išorės apšvietimą ir elektros perdavimo linijas. Įmonė turi sukaupusi patirtį ir kvalifikuotus, patyrusius specialistus įvairiems elektros įrenginių montavimo darbams.
SGA šviesoforai

Prižiūri, valdo ir atnaujina šviesoforų postus.
SGA Kelio ženklai

Įrengia, remontuoja kelio ženklus, šviesoforines sankryžas. Įrengti kelio ženklai atitinka Lietuvos standarto LST 1335-1994 reikalavimus. Visi ženklai turi ne mažiau kaip 5 metų garantiją.
SGA Sunkiosios technikos nuoma

Nuomoja techniką įvairiems statybos ir montavimo darbams.

12556

Eksploatuojamų šviestuvų kiekis

49

Eksploatuojamų šviesoforų postų kiekis

7692

Eksploatuojamų kelio ženklų kiekis

126

Eksploatuojamų  apšvietimo automatikos skydų kiekis

NAUJIENOS

Šiaulių miesto gatvių apšvietimo tinklo ir šviesoforų modernizavimas įsibėgėja

Šiauliuose matome atsinaujinančias gatves, šaligatvius, aikštes bei laisvalaikio praleidimo erdves. Tuo pačiu galima pasidžiaugti, kad atnaujinami ir miesto apšvietimo tinklai bei šviesoforai. Skaityti daugiau...


SGA Naujiena: Švietimo įstaigų teritorijų apšvietimas

Atnaujinamas švietimo įstaigų teritorijų apšvietimas

Praėjusiais metais pradėjus ikimokyklinio ugdymo įstaigų renovavimo projektus, kartu nutarta atnaujinti ir šių įstaigų teritorijų apšvietimo tinklą...Skaityti daugiau...


SGA Naujiena: Gegužių gatvės apšvietimo tinklo modernizavimas

Šiaulių miesto gatvių apšvietimo tinklo modernizavimas įsibėgėja

Pastaraisiais metais pradėtas Šiaulių miesto gatvių apšvietimo tinklų modernizavimas, kurio metu iš esmės atnaujinamas apšvietimo tinklas...Skaityti daugiau...

SGA Naujiena: pėsčiųių šviesoforas

Rekonstruotas pėsčiųjų šviesoforas prie Tilžės g. 68

Lapkričio 30 d. įjungtas rekonstruotas pėsčiųjų šviesoforas prie Tilžės g. 68 (prie elektros tinklų). Tai pirmasis pėsčiųjų šviesoforas Šiauliuose, turintis tiek žalio, tiek raudono signalo pėstiesiems trukmės skaitiklį Skaityti daugiau...